Beko Bulancak 1 / Giresun

beko

Beko Bulancak 1 / Giresun

1970 yılında dayanaklı tüketim sektörüne adım attığımızdan bu yana; her zaman en seçkin markaları müşterilerimizle buluşturma isteğimiz oldu. Dile kolay 50 yıllık bir zamandan bahsediyoruz. Bir ömür kadar uzun ve zahmetli… Anılarla dolu…

1970 yılında atılan temeller 1993 yılında daha da kurumsallaşarak bir dünya markası olan Beko’nun“Münhasır Bayilik Anlaşması” yapmamızın yolunu açmıştır.40 metrekarelik bir mağaza ile bu serüven artık başlamıştır. Bulancak’ta en işlek caddedeki mağazamız sanki Bulancak’ın organik bir parçasıdır. Her Bulancaklı bilir, Yaşarlar yörenin olmazsa olmaz ticaret erbabıdır. “Münhasır Bayilik Anlaşması”ile yöre insanımızın hayatını kolaylaştıracak, onların yanında olduğumuzu hissettirecek hizmetleri ve ayrıcalıkları vermek temel var olma sebebimiz olmuştur... Beko markalı ürünler, Avrupa’nın toplam beyaz eşya pazarında ikinci, solo beyaz eşya pazarının ise lider markasıdır. Beko, Türkiye'de de beyaz eşya, solo, ankastre, küçük ev aletleri, iklimlendirme ve elektronik ürünleri ile hayatı kolaylaştıran global bir markadır. Hem kalitesi hem de fiyatlarıyla ve en önemlisi vizyonuyla ve geleceğe bakışıyla büyüklere kafa tutan Beko artık Türkiye pazarının en kıymetli markası olmuştur. Türk insanı buzdolabı deyince artık Beko diyor. Çamaşır makinesi, küçük ev aletleri ve televizyonda da durum böyle. Beko servis ağının tüm yurda dağılmış yetişmiş servis ağı satışta önemli ve kuvvetli bir fark oluşturuyor.

Hedefimiz Yaşarlar Gruba ışık tutan ve onu büyüten bu lokomotif mağazamızda satışlarımı çoğaltmak ve geçmişi hiç unutmadan geleceğe yeni vizyonlara hazır olmaktır.

İletişim

Adres: Hükümet Cad. No: 47 Bulancak / GİRESUN
Telefon: 0506 946 85 64
E-posta: bulancakbeko1@yasarlargrup.com