Yaşarlar Enerji Petrol Ofisi

petrol ofisi

Yaşarlar Enerji Petrol Ofisi

Yaşarlar enerji, 2019 yılında Bulancak’ta önemli bir noktada olan Petrol Ofisi akaryakıt istasyonu gruba katılarak enerji sektörüne de adım atılmıştır. Güvenlik, disiplinin ve müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu işletmemiz 3800 metrekarelik geniş bir alanda akaryakıt hizmeti vermektedir. 24 saat aralıksız ve kesintisiz hizmetimiz devam etmektedir. Petrol Ofisi kurumsal markasının sağlamış olduğu tüm ayrıcalıklarımüşterilerimizle paylaşmaktayız. Temizlik ve bakım bizler için çok önemli. Bizler müşterilerimize temiz, bakımlı ve güler yüzlü görünmeliyiz. Bunun için periyodik kalite kontrol ve bakımlarımızın dışında hassasiyetimizi destekleyen birçok bakım ve temizlik seansları düzenlenmektedir. Bu bakımlar aralıksız 24 saat devam eder.

Akaryakıt pompa alanları, kısa süreli bekleme bölümleri, otopark bölümleri, araç mini bakım alanları, yenilenen kafe bölümü, lavabolar ve market bölümleriyle tesisimiz tam bir hizmet kompleksidir. Market bölümünde aradığınız her şeyi bulma fırsatınız var. Bebekli anneler ve özürlü müşterilerimizde unutulmamıştır.

Hedefimiz satış sayısını artırmak Petrol Ofisi akaryakıt kalitesini daha çok insana ulaşmak ve sonuçta bölgemize olan katma değerimizi yükseltmektir. Kampanyalarla, ürün gamıyla, ayrıcalıklı ürün seçimleriyle ve müşteri dostu fiyatlarıyla Petrol Ofisi Bulancak tesislerimize sizi bekliyoruz. Bizi bu başarılara taşıyan saygıdeğer müşterilerimizi içtenlikle teşekkürler.

İletişim

Adres: İhsaniye Mah. Ahmet Fatoğlu Cad. No: 5 Bulancak / GİRESUN
Telefon: 0454 314 10 57
E-posta: yasarlarenerji@yasarlargrup.com