Beko Giresun

beko

Beko Giresun

Giresun Beko mağazamız 2017 yılında 540 metrekare aktif kullanım alanı ilebölgenin en büyük teşhir alanına sahip konsept bir mağazadır. Beyaz eşya sektöründe canlı mutfak alanıyla müşterilerimizin bizzat kendilerinin yemek yapma, içecek hazırlama, çamaşır kurutma makinası deneme yapabilecekleri çok özel bir mağaza konsepti sunmaya başladık. Müşterilerimiz bu yeni mağazacılığa hemen alıştılar ve çok taktir ettiler. Çok katlı mağazamızda geniş ürün çeşitliliği sunarak istedikleri ürüne kolay ulaşma imkânı sağladık.

Mağazamız Beko’nun global markasının önemli bir yüzü olmuştur.

Beko markalı ürünler, Avrupa’nın toplam beyaz eşya pazarında ikinci, solo beyaz eşya pazarının ise lider markasıdır. Beko, Türkiye'de de beyaz eşya, solo, ankastre, küçük ev aletleri, iklimlendirme ve elektronik ürünleri ile hayatı kolaylaştıran global bir markadır. Hem kalitesi hem de fiyatlarıyla ve en önemlisi vizyonuyla ve geleceğe bakışıyla büyüklere kafa tutan Beko artık Türkiye pazarının en kıymetli markası olmuştur. Türk insanı buzdolabı deyince artık Beko diyor. Çamaşır makinesi, küçük ev aletleri ve televizyonda da durum böyle. Beko servis ağının tüm yurda dağılmış yetişmiş servis ağı satışta önemli ve kuvvetli bir fark oluşturuyor.

Hedefimiz satış sayısını artırmak daha çok insana ulaşmak ve sonuçta bölgemize olan katma değerimizi yükseltmektir. Kampanyalarla, ürün gamıyla, ayrıcalıklı ürün seçimleriyle ve müşteri dostu fiyatlarıyla Beko Giresun mağazamız sizi bekliyor. Bizi bu başarılara taşıyan saygıdeğer müşterilerimizi içtenlikle teşekkürler.

İletişim

Adres: Hacı Miktat Mah. Fatih Cad. No:16 Merkez / GİRESUN
Telefon: 0544 499 77 52
E-posta: giresunbeko@yasarlargrup.com