Beko Bulancak 2 / Giresun

beko

Beko Bulancak 2 / Giresun

Giresun Bulancak’ta bir Beko mağazamız daha var. Yaşarlar Grup 1993 yılında Beko ile birlikte başlattığı ticari faaliyetlere Yaşarlar Beyaz Eşya olarak 2010 yılında 300metrekareyeni mağazasıyla büyümeye devam etti. İlk Beko mağazamızın verdiği enerji ile ikici mağazamızı artık açmamız gerekiyordu. İkinci mağazamız özellikle tüketicilerin tüm ürün gruplarına rahatça ulaşacağı, kendine en uygun ürünleri seçeceği, istediği ürünleri deneyimleme imkânı sunacağı bir konsept mağaza olmuştur. Rahat ve huzur veren ortamında müşterilerimiz keyifli alışverişin tadını çıkarmaktadır.

Çalışkan satış personelimizin gayretleri ve Beko markasının çok seçenekli ürün portföyü, dürüst ve hakkaniyetli ürün satışı kısa sürede yakın illerden bile yeni müşterilerin gelmesine sebep olmuştur. Bu mağazamızda ürün sirkülasyonu oldukça hızlıdır. Yurdum insanın Beko Markasına olan güveni ve hassasiyetini çok iyi algılayan satış temsilcilerimiz her ürünü kolaylıkla satışını gerçekleştirmektedir.

Beko markalı ürünler, Avrupa’nın toplam beyaz eşya pazarında ikinci, solo beyaz eşya pazarının ise lider markasıdır. Beko, Türkiye'de de beyaz eşya, solo, ankastre, küçük ev aletleri, iklimlendirme ve elektronik ürünleri ile hayatı kolaylaştıran global bir markadır. Hem kalitesi hem de fiyatlarıyla ve en önemlisi vizyonuyla ve geleceğe bakışıyla büyüklere kafa tutan Beko artık Türkiye pazarının en kıymetli markası olmuştur. Türk insanı buzdolabı deyince artık Beko diyor. Çamaşır makinesi, küçük ev aletleri ve televizyonda da durum böyle. Beko servis ağının tüm yurda dağılmış yetişmiş servis ağı satışta önemli ve kuvvetli bir fark oluşturuyor.

Hedefimiz satış sayısını artırmak daha çok insana ulaşmak ve sonuçta bölgemize olan katma değerimizi yükseltmektir. Kampanyalarla, ürün gamıyla, ayrıcalıklı ürün seçimleriyle ve müşteri dostu fiyatlarıyla Beko Bulancak mağazamız sizi bekliyor. Bizi bu başarılara taşıyan saygıdeğer müşterilerimizi içtenlikle teşekkürler.

İletişim

Adres: Millet Cad. No: 61 Bulancak / GİRESUN
Telefon: 0555 860 34 98
E-posta: bulancakbeko2@yasarlargrup.com