Beko Piazza AVM / Samsun

beko

Beko Piazza AVM / Samsun

1970 yılında dayanaklı tüketim sektörüne adım attığımız günden bu yana; her zaman en seçkin markaları müşterilerimizle buluşturma gayreti içerisinde olduk! Dile kolay 50 yıllık bir zamandan bahsediyoruz. Bir ömür kadar uzun ve anılarla dolu…

1970 yılında atılan temeller 1993 yılında daha da kurumsallaşarak bir dünya markası olan Beko ile “Münhasır Bayilik Anlaşması” yapmamızın yolunu açmıştır.40 metrekarelik bir mağaza ile bu serüven artık başlamıştır. Bulancak’ta en işlek caddedeki mağazamız sanki Bulancak’ın organik bir parçasıdır. Her Bulancaklı bilir, Yaşarlar yörenin olmazsa olmaz ticaret erbabıdır. “Münhasır Bayilik Anlaşması”ile yöre insanımızın hayatını kolaylaştıracak, onların yanında olduğumuzu hissettirecek hizmetleri ve ayrıcalıkları sunmak temel var olma sebebimiz olmuştur... O günden bugüne her geçen gün üzerine koyan, güçlenen ve büyüyen mağazacılık anlayışımızla mutlu müşteriler edindik, büyük bir ailemiz var!

Beko markalı ürünler, Avrupa’nın toplam beyaz eşya pazarında ikinci, solo beyaz eşya pazarının ise lider markasıdır. Beko, Türkiye'de de beyaz eşya, solo, ankastre, küçük ev aletleri, iklimlendirme ve elektronik ürünleri ile hayatı kolaylaştıran global bir markadır. Hem kalitesi hem de fiyatlarıyla ve en önemlisi vizyonuyla ve geleceğe bakışıyla büyüklere kafa tutan Beko artık Türkiye pazarının en kıymetli markası olmuştur. Türk insanı buzdolabı deyince artık Beko diyor. Çamaşır makinesi, küçük ev aletleri ve televizyonda da durum böyle. Beko servis ağının tüm yurda dağılmış yetişmiş servis ağı satışta önemli ve kuvvetli bir fark oluşturuyor.

Bulancak, Giresun, Kızılay ve Balgat şubelerimizin ardından, Yaşarlar Grup BEKO mağazası artık Samsun PiazzaAVM’de. Hedefimiz Samsun halkının talep ve zevklerine kusursuz bir biçimde karşılık vermek ve Samsun için katma değer yaratmaktır. Yeni mağazamızda görüşmek üzere!