Bosch Giresun

bosch

Bosch / Giresun

BOSCH “Yaşam için teknoloji…” sözüyle kendi felsefesini özetliyor. Tüm dünya tarafından biliniyor ki Bosch müşterisi seçkin bir müşteri grubudur. Onların beğenme kriterleri diğer tüketici gruplarından farklıdır. Üstün Alman teknolojisi ve bu teknolojinin hayatımıza kazandırdığı sayısız ürün mevcut. Örneğin su tüketiminde %60’a varan tasarruf sağlayan ürünler geliştiren BOSCH, yenilikçi ürünleriyle hayatımızın her alanında bizlerle buluşuyor. BOSCH müşterisi ödüllü ürünler görmek ve bu ürünleri satın almak istiyor. Yine BOSCH müşterisi kaliteyi seviyor, güler yüzlü ilgili ve samimi satış personeli görmek istiyor.

Yaşarlar Beyaz Eşya ilk olarak 2017 yılında konsept BOSCH mağazasını Bulancaklıların beğenisine sunmuştur. Elektronikte ve de dayanıklı tüketimde en tatminkâr sonuçlarla müşterilerini memnun etmek amacıyla yola çıkan Yaşarlar Grup, gücünü üstün BOSCH teknolojisi ve müşteri memnuniyetinden alıyor.

Şimdi yeni mağazamızla artık Giresun’dayız! Hedefimiz satış sayısını artırmak daha çok insana ulaşmak ve bölgemizin katma değerini yükseltmektir. Kampanyalarla, ürün gamıyla, ayrıcalıklı ürün seçimleriyle ve müşteri dostu fiyatlarıyla BOSCH Giresun mağazamıza sizleri de bekliyoruz. Bizi bu başarılara taşıyan saygıdeğer müşterilerimize içtenlikle teşekkür ederiz.

İletişim

Adres: Hacı Miktad Mah. Fatih Cad. No:26-30/A Merkez / GİRESUN
Telefon: 0545 200 00 62
E-posta: boschgiresun@yasarlargrup.com