İstikbal - Bulancak / Giresun

istikbal

İstikbal - Bulancak / Giresun

2010 yılında; Yaşarlar Grup ailesinin tecrübesi ve 60 yıllık çok özel bir Türkiye markası olan İstikbal Mobilya konseptiyle birleştirerek kurulan İstikbal Bulancak Mağazamız yörede bilinen ve tercih edilen bir kuruluştur.

Mobilya sektörünün lider markası olması; ürün çeşitliliği, tasarım zenginliği, kalitesi ve satış sonrası hizmetleriyle İstikbal Mobilya Bulancak Mağazası en doğru hizmeti verme çabasındadır.

Mobilya mağazamız; müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırarak, uygulamaları ve kampanyaları ile ev dekorasyonuna ve tefrişine yönelik her türlü ihtiyacı hızla karşılamaktadır. Bölgemizin en çok bilinen markası ve lideri konumundadır. Mutlak müşteri memnuniyeti ve müşteri faydalarına odaklanmış satış politikasıyla 6 kat ve toplamda 8.000 metre kare bir showroom’a sahiptir. Mobilya mağazamızda ihtiyaçlarınızı belirlemek, bu mobilyaları evinize kadar teslim edip mobilyalarınızın kurulumuna kadar geçen süreçte Yaşarlar Mobilya ayrıcalıklarını hep yaşayacaksınız. Yaşadığınız ortamlarda en son trendlerin keyfini hesaplı fiyatlarla çıkartacaksınız. Bebek odası mobilyasından her yaştaki genç ve yetişkin insanımızın mobilya zevkine hitap eden mağazamız her sezonda kendini yenileyerek üstlendiği sorumlulukları ve misyonu sürdürmeye devam ediyor. Öncelikli hedefimiz daha çok insana ulaşmak ve İstikbal Mobilya ayrıcalıklarını daha çok müşterimizle paylaşmaktır.

İletişim

Adres: Bulancak Mah. Millet Cad. No:61 Bulancak / GİRESUN
Telefon: 0555 860 34 99
E-posta: istikbal@yasarlargrup.com