İstikbal - Fatsa / Ordu

istikbal

İstikbal - Fatsa / Ordu

2010 yılında; Yaşarlar Grup ailesinin tecrübesi ve 60 yıllık çok özel bir Türkiye markası olan İstikbal Mobilya konseptiyle birleştirerek kurulan İstikbal Bulancak Mağazamızdan sonra artık Ordu’dayız.

Mobilya sektörünün lider markası olması; ürün çeşitliliği, tasarım zenginliği, kalitesi ve satış sonrası hizmetleriyle İstikbal Mobilya Fatsa Mağazamız sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek için tüm gücüyle çalışacak. 

Mobilya mağazamız; müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırarak, uygulamaları ve kampanyaları ile ev dekorasyonuna ve tefrişine yönelik her türlü ihtiyacı hızla karşılamaktadır. Mobilya mağazamızda ihtiyaçlarınızı belirlemek, bu mobilyaları evinize kadar teslim edip mobilyalarınızın kurulumuna kadar geçen süreçte Yaşarlar Mobilya ayrıcalıklarını hep yaşayacaksınız.

Yaşadığınız ortamlarda en son trendlerin keyfini hesaplı fiyatlarla çıkartacaksınız. Bebek odası mobilyasından her yaştaki genç ve yetişkin insanımızın mobilya zevkine hitap eden mağazamız her sezonda kendini yenileyerek üstlendiği sorumlulukları ve misyonu sürdürmeye devam ediyor. Öncelikli hedefimiz mutlu müşteriler yaratmak ve İstikbal Mobilya ayrıcalıklarını daha çok müşterimizle paylaşmaktır.

İletişim

Adres: Dumlupınar Mahallesi, Reşadiye Caddesi, No:136  Fatsa / ORDU
Telefon: 0530 706 89 99
E-posta: istikbal@yasarlargrup.com