Dağıtım Sektörü

altusAltus
samsungSamsung
demirdökümDemirdöküm
simferSimfer
sunnySunny
tefalTefal
finluxFinlux
Yaşarlar Dağıtım

Yaşarlar Dağıtım

Dağıtım sektörüne 2015 yılında Yaşarlar Dağıtım firması kurularak Samsung, Karadeniz ve Doğu Karadeniz bölge dağıtıcılığı ile toptancılık faaliyetlerine başlamıştır. Yoğunluklu olarak ticari etkinliklerine ulusal ve uluslararası büyük markaların büyük dağıtıcısı ve satıcısı olarak devam etmektedir.

Altus, Sunny, Tefal, Oscar, Samsung, Demirdöküm, Simfer markalarının bölgesel distribütörlükleri yapılmaktadır. Büyük beğeni ve talep toplayan bu markalar hem satışı hem de tanıtımı konularında yıllar içinde çok mesafe kat etmiştir. Dağıtım ve satışını yaptığımız bu markalar uzun çalışmalar sonunda ailemize katılmış ve oldukça da istikrarlı bir performansla çalışmalarına devam etmektedir.

Dağıtım sırasında kullanan araç parkı konusunda da oldukça iddialı olan işletmemiz yatırımlarına her geçen gün bir yenisi ekleyerek güçlenerek ve büyüyerek yoluna devam etmektedir.

Hedefimiz satış sayısını artırmak daha çok insana ulaşmak ve sonuçta ülkemize olan katma değerimizi yükseltmektir. Kampanyalarla, ürün gamıyla, ayrıcalıklı ürün seçimleriyle ve müşteri dostu fiyatlarıyla markalarımız sizi bekliyor. Bizi bu başarılara taşıyan saygıdeğer müşterilerimizi içtenlikle teşekkürler.

Yaşarlar Dağıtım'ın çalıştığı iller aşağıdadır:

yaşarlar dağıtım ağı

İletişim

Adres: Bulancak Mah. Millet Cad. No:61 Bulancak / GİRESUN
Telefon: 0538 640 8556
E-posta: yasarlardagitim@yasarlargrup.com