Yaşarlar Turkcell Ordu

turkcell

Yaşarlar Turkcell Ordu

Türkiye’de kurulmuş bir dünya şirketi olan Türkcell’le iş ortaklığı yapmak her zaman bizi heyecanlandırmıştır.

Türkcell’le yolumuz 2013 yılında kesişmiştir. Geçen zaman içinde büyüyen işletmemiz “TİM” vasıflarını taşımaktadır. Yaklaşık 350 metrekarelik aktif satış alanında Turkcell’in birçok hizmetini ve ayrıcalıklarını sevgili Ordulu müşterilerimize ulaştırmaktayız. Ordu’nun kalbinin attığı Süleyman Felek caddesindeki konumu itibari ile her zaman kolay ulaşılabilir mağaza olarak tüketicilerimize hizmet vermekteyiz. Mağazamızın dekorasyonu ve kurumsal yapısı ve çalışanlarının disiplini tüm Ordu halkı tarafından taktirle karşılanmaktadır.

Müşterilerimize mobil ve sabit şebekeleri üzerinden ses, data, TV hizmetleri ve katma değerli bireysel ve kurumsal servisler sunmanın yanı sıra Samsung, I-phone gibi birçok mobil telefon markasının ürünlerinin de satışını sunmaktayız. Ayrıca mağazamızın çok gösterişli bir bölümünde elektronik eşyanın yanında küçük ev aletleri gibi özel stantlarımız da bulunmaktadır. Küçük ev aletlerimizi incelediğinizde kendiniz için mutlaka bir tanesini beğeneceğinize inanıyoruz.

Hedefimiz satış sayısını artırmak daha çok insana ulaşmak ve sonuçta bölgemize olan katma değerimizi yükseltmektir. Kampanyalarla, ürün gamıyla, ayrıcalıklı ürün seçimleriyle ve müşteri dostu fiyatlarıyla Turkcell Ordu mağazamız sizi bekliyor. Bizi bu başarılara taşıyan saygıdeğer müşterilerimizi içtenlikle teşekkürler.

İletişim

Adres: Şarkiye Mah. Süleyman Felek Cad. No:92/A Altınordu / ORDU
Telefon: 0532 514 39 99
E-posta: turkcell@yasarlargrup.com